ALLMOGEKISTA, originalmålad, med fåglar, daterad 1854.

155318. ALLMOGEKISTA, originalmålad, med fåglar, daterad 1854.

Ek. Originalmålad, märkt KAS 1854.
Lås, nyckel finns.
Längd 134, bredd 62 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Lås, nyckel finns.
Längd 134, bredd 62 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 6 570