HÄST, Gemla, 1900-talets början.

155310. HÄST, Gemla, 1900-talets början.

Längd 50 cm
Höjd 43 cm.

Slitage, skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 50 cm
Höjd 43 cm.

Slitage, skador.

Antal besök: 2 914