BORD/MATBORD, vitmålad furu, 1900-tal.

155286. BORD/MATBORD, vitmålad furu, 1900-tal.

Svarta smidesbeslag. Öppningbara luckor i underrede. Lös skiva.
Skivans längd ca. 298 cm. Bredd 138 cm. Total höjd ca. 72.5 cm.

Bruksslitage. Flagnad färg. Slag- och stötmärken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 923