ELASTOLIN GEORG WASHINGTON och 2 FREDRIK den store. Alla till häst.

155267. ELASTOLIN GEORG WASHINGTON och 2 FREDRIK den store. Alla till häst.

7,5 cm serie.

Smärre skador och slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

7,5 cm serie.

Smärre skador och slitage.

Antal besök: 1 023