PORTKLAPP, i gjutjärn, "Fatimas hand", 1800-tal el. äldre.

15524. PORTKLAPP, i gjutjärn, "Fatimas hand", 1800-tal el. äldre.

Handen med ring och slingrande orm, längd 18 cm, monterad på sjöfynd, längd 109 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Antal besök: 2 772