SPEGEL, gustaviansk, Eden spegel, Gustafs No 8. 1900-tal.

155230. SPEGEL, gustaviansk, Eden spegel, Gustafs No 8. 1900-tal.

Höjd 83 cm, bredd 37 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 83 cm, bredd 37 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 3 731