SERVIS, kristall, 17 delar, Sverige, 1900-talets första del.

155174. SERVIS, kristall, 17 delar, Sverige, 1900-talets första del.

11 st rödvinglas, Höjd 15,5 cm
6 st vitvinsglas, Höjd 14 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

6 st vitvinsglas, Höjd 14 cm.

Bruksslitage.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 773