SERVIS, "Dragon", Booths, England, 1900-tal.

155165. SERVIS, "Dragon", Booths, England, 1900-tal.

Dekor med gröna drakar, kanter med förgyllning. 12 st assietter, diam 17 cm. 17 st fat, diam 15 cm. 16 st koppar, 2 st kannor samt sockerskål.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 2 030