AXEL ÖSTERBERG, AXEL HAMBORN OCH FOLKE PERSSON. Björn, Landskap och Get. Etsning (3). Signerade.

15513. AXEL ÖSTERBERG, AXEL HAMBORN OCH FOLKE PERSSON. Björn, Landskap och Get. Etsning (3). Signerade.

17 x 12 cm, 13 x 16 cm och 22,5 x 13,5 cm.

Gulnad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Gulnad.

Antal besök: 5 797