SKRIVMASKIN, Corona Four, USA, 1900-talets första hälft.

155116. SKRIVMASKIN, Corona Four, USA, 1900-talets första hälft.

I väska. Längd ca 33.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

I väska. Längd ca 33.

Bruksslitage.

Antal besök: 3 079