BOKHYLLA, med skåp, Chippendalestil, 1920-tal.

155056. BOKHYLLA, med skåp, Chippendalestil, 1920-tal.

Bokhylla, betsad björk, 1920-tal
Längd 183 cm
Djup 32 cm
Höjd 93 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 183 cm
Djup 32 cm
Höjd 93 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 1 183