MATSALSMÖBLEMANG, 5 delar, gustavianskstil, 1900-tal.

155045. MATSALSMÖBLEMANG, 5 delar, gustavianskstil, 1900-tal.

Matsalsmöblemang 5 delar, 1900-tal
2 st iläggsskivor.
Runt bord, diameter 110, höjd 75 tot längd 206 cm
4 st Stolar.

Bruksslitage, stötmärke.

Gör en kostnadsfri värdering!

2 st iläggsskivor.
4 st Stolar.

Bruksslitage, stötmärke.

Antal besök: 1 145