STEN EKENDAHL. Porträtt av häst, olja på duk, signerad.

15495. STEN EKENDAHL. Porträtt av häst, olja på duk, signerad.

67 x 47 cm.

Mindre slitage, färgbortfall.

Gör en kostnadsfri värdering!

67 x 47 cm.

Mindre slitage, färgbortfall.

Antal besök: 1 723