MAHJONGSPEL, 1900-talets andra hälft.

154903. MAHJONGSPEL, 1900-talets andra hälft.

Plast, etui med spelregler.

Ej genomgånget. Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Plast, etui med spelregler.

Ej genomgånget. Slitage.

Antal besök: 1 240