TRÄDGÅRDSSOFFA med PERGOLABUR, metall, 2000-tal.

154853. TRÄDGÅRDSSOFFA med PERGOLABUR, metall, 2000-tal.

Höjd 183 cm, bredd 121, djup 58.5 cm.
Vitlackerad metall.

Smärre ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Vitlackerad metall.

Smärre ytslitage.

Antal besök: 1 738