NATTLJUSSTAKE, Britannia metal, Art Nouveau, WMF Württembergische Metallwarenfabrik, tidigt 1900-tal.

154800. NATTLJUSSTAKE, Britannia metal, Art Nouveau, WMF Württembergische Metallwarenfabrik, tidigt 1900-tal.

Höjd ca. 7 cm. Längd ca 20.5 cm.

Ljushållare skev/något intryckt. Bruks- och åldersrelaterat slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 125