NYSILVER 3 delar, bland annat shaker TESI.

15476. NYSILVER 3 delar, bland annat shaker TESI.

Skål på fot med grepp, Gense, höjd ca 11 cm.
Uppläggningsfat/skål, omärkt, längd ca 29,5 cm.
Shaker, TESI, höjd ca 23 cm.

Mindre slitage. Lock på shaker med repskador. Skål på fot med mindre stötskada på fot.

Gör en kostnadsfri värdering!

Shaker, TESI, höjd ca 23 cm.

Antal besök: 1 566