Skål på fot med grepp, Gense, höjd ca 11 cm. Uppläggningsfat/skål, omärkt, längd ca 29,5 cm. Shaker, TESI, höjd ca 23 cm.
Mindre slitage. Lock på shaker med repskador. Skål på fot med mindre stötskada på fot.