DOCKOR 3 större och cirka 10 mindre. Celluloid Sköldpadda och Cello samt massa / tyg äldre.

154747. DOCKOR 3 större och cirka 10 mindre. Celluloid Sköldpadda och Cello samt massa / tyg äldre.

Längd större dockor 32, 45 och 64 cm. Schildkröt (Germany) Cello (Sweden).

Smärre skador och slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Smärre skador och slitage.

Antal besök: 3 732