Urverk märk AGUL H2, PEDELLG. 112, SCHW.P.M. 60 LENZKIRCH AGU. 1 MILLION. 963370.
Pendel och lod finns
Höjd ca 220 cm.
Slitage, skador, sprickor. Pendel med lagning.
Pendel och lod finns
Höjd ca 220 cm.