GOLVUR, Lenzkirch.

GOLVUR, Lenzkirch.
154746. GOLVUR, Lenzkirch.

Urverk märk AGUL H2, PEDELLG. 112, SCHW.P.M. 60 LENZKIRCH AGU. 1 MILLION. 963370.
Pendel och lod finns
Höjd ca 220 cm.

Slitage, skador, sprickor. Pendel med lagning.

Gör en kostnadsfri värdering!
154746. GOLVUR, Lenzkirch.

Pendel och lod finns
Höjd ca 220 cm.

Antal besök: 5 914