HENRI MATISSE. EFTER. "Algue verte", färgseriegarfi, signerad och daterad i trycket.

154718. HENRI MATISSE. EFTER. "Algue verte", färgseriegarfi, signerad och daterad i trycket.

Nytryck.
Blad ca 47,5 x 39,5 cm.

Fläckar, ej inramad, gulnad.

Henri Matisse (1869–1954)

Gör en kostnadsfri värdering!

Nytryck.
Blad ca 47,5 x 39,5 cm.

Fläckar, ej inramad, gulnad.

Henri Matisse (1869–1954)

Antal besök: 1 153