SPEGEL MED KONSOLBORD, AB Glas och Trä Hovmantorp, 1900-tal.

154698. SPEGEL MED KONSOLBORD, AB Glas och Trä Hovmantorp, 1900-tal.

Bord med lådor längd 116 bredd 40 höjd 45 cm.
Spegel höjd ca 120 cm.

Bruksslitage, stötmärken, fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Spegel höjd ca 120 cm.

Antal besök: 1 874