Garpenhus Auktioner
Konst
Måleri
Kinesiska muren. Sidenmåleri. Kina. 1900-talets första hälft. Signerad.
154663. Kinesiska muren. Sidenmåleri. Kina. 1900-talets första hälft. Signerad.
33x23 cm.
Ej examinerad ur ram.
Gör en kostnadsfri värdering!
33x23 cm.
Ej examinerad ur ram.
Garpenhus Auktioner
1 010