Kinesiska muren. Sidenmåleri. Kina. 1900-talets första hälft. Signerad.

154663. Kinesiska muren. Sidenmåleri. Kina. 1900-talets första hälft. Signerad.

33x23 cm.

Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

33x23 cm.

Ej examinerad ur ram.

Antal besök: 1 210