HÖG HATT, CHAPEAU CLACK, KUBB, 1900-tal.

15465. HÖG HATT, CHAPEAU CLACK, KUBB, 1900-tal.

Svarta. Delvis märkta; Christys London resp. A F Bodecker.

Slitage och fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage och fläckar.

Antal besök: 4 658