BARNSABEL, 1800-tal.

BARNSABEL, 1800-tal.
154644. BARNSABEL, 1800-tal.

Mässingsfäste. Längd ca 70 cm. Klinga ca 58 cm. Stålbalja.

Smärre slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!
154644. BARNSABEL, 1800-tal.

Smärre slitage.

Antal besök: 1 047