SEKRETÄR, AB Bröderna Gustavssons, Markaryd, 1950/60 tal.

154573. SEKRETÄR, AB Bröderna Gustavssons, Markaryd, 1950/60 tal.

Olika träslag samt mässingsavslut på ben mörkare handtag.
Längd 90 cm, bredd 47 cm, höjd 95 cm.

Bruksslitage, repor samt fanérskador/en bit borta på mittersta stora lådan.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 881