MATSERVIS, vitt porslin med förgylld dekor, Polen.

154564. MATSERVIS, vitt porslin med förgylld dekor, Polen.

43 delar.

bruksslitage samt små nagg förekommer.

Gör en kostnadsfri värdering!

43 delar.

Antal besök: 1 108