ERIK KULLSTRÖM. Motiv från Stockholm. Olja på duk. Signerad E. Kullström. Daterad 1934.

154475. ERIK KULLSTRÖM. Motiv från Stockholm. Olja på duk. Signerad E. Kullström. Daterad 1934.

50 x 37 cm.

Mindre fläckar och obetydlig krackelyr.

Gör en kostnadsfri värdering!

50 x 37 cm.

Antal besök: 3 359