EVA SCHILLBERG. "Vita blommor i krus". Olja på duk uppklistrad på pannå. Signerad E. Schillberg.

154467. EVA SCHILLBERG. "Vita blommor i krus". Olja på duk uppklistrad på pannå. Signerad E. Schillberg.

41 x 35 cm.

Färgbortfall och slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

41 x 35 cm.

Färgbortfall och slitage.

Antal besök: 1 691