EBBA VON KOCH. Kvinnostudie, olja på pannå, signerad.

154450. EBBA VON KOCH. Kvinnostudie, olja på pannå, signerad.

64 x 36 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

64 x 36 cm.

Antal besök: 4 040