MATGRUPP, 5 delar, Gustaviansk-stil, 1900-talets andra hälft.

154362. MATGRUPP, 5 delar, Gustaviansk-stil, 1900-talets andra hälft.

Sk axet modell.
Matbord, oval skiva, fyra avsmalnande kannelerade ben. Längd 140 cm, bedd 100 cm. 2 st tilläggsskivor.
Stolar, 4 st, axet modell.

Märken på skivan.
Allmänt slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Sk axet modell.
Stolar, 4 st, axet modell.

Märken på skivan.
Allmänt slitage.

Antal besök: 754