SOFFBORD , palisander fanér, infälld skiva med stenar.

154338. SOFFBORD , palisander fanér, infälld skiva med stenar.

Infälld skiva i transparent plast med ingjutna naturstenar.
Längd 135 cm, bredd 85,5 cm, höjd 48 cm.

Bruksslitage, smärre fanérskador, repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 7 636