SPEGEL, 1900-tal.

154320. SPEGEL, 1900-tal.

Förgylld ram med spegel, dekorerad med lister över glaset
Längd 102cm, höjd 80cm.

Lite avslagen förgyllning på några ställen.
Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!
154320. SPEGEL, 1900-tal.

Längd 102cm, höjd 80cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 394