NILS BJÖRKQVIST. olja på duk, signerad N.Björkqvist, Gräsänder.

154303. NILS BJÖRKQVIST. olja på duk, signerad N.Björkqvist, Gräsänder.

32 x 40 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

32 x 40 cm.

Slitage.

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 6 047