SMÖRFORM, trä, allmoge, 1800-tal.

154213. SMÖRFORM, trä, allmoge, 1800-tal.

I form av man i hatt samt bokstäverna ASC och TÄ.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 1 749