FISKEGREJER, bl.a. Abu garcia, Rapala, 1900-tal.

154172. FISKEGREJER, bl.a. Abu garcia, Rapala, 1900-tal.

Drag, fiskespö, rullar mm.

Slitage, skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Drag, fiskespö, rullar mm.

Slitage, skador.

Antal besök: 1 387