VINGLAS, 10 st, 1900-tal.

VINGLAS, 10 st, 1900-tal.
154157. VINGLAS, 10 st, 1900-tal.

Gröntonade, slipade dekor av druvor. Höjd ca 16 cm.

Bruksslitage, mikronagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage, mikronagg.

Antal besök: 1 141