SKÅP, bemålat, 1900-tal.

SKÅP, bemålat, 1900-tal.
15413. SKÅP, bemålat, 1900-tal.

Längd 105, bredd 40, höjd 154 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Antal besök: 1 631