TURE JOHANSSON. "Venus", skulptur i gips, signerad samt daterad 1968.

154115. TURE JOHANSSON. "Venus", skulptur i gips, signerad samt daterad 1968.

Höjd inkl sockel ca 49 cm.
Etikett med text "1973 - vinst nr 19 Johansson, Ture: Skulptur Venus (500:-)".

Märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd inkl sockel ca 49 cm.

Märken.

Antal besök: 1 704