MANDOLIN och DRAGSPEL, 2 st, Hohner och Cyclop, 1900-tal.

15409. MANDOLIN och DRAGSPEL, 2 st, Hohner och Cyclop, 1900-tal.

Hohnerdragspelet i väska. Mandolinen märkt Herman Carlson Levin, Göteborg.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Antal besök: 3 129