Bestående av:
Karaff med propp, höjd 24.
2 ljusstakar, högsta höjd ca 12,5.
14 vitvinglas, 11,5.
12 starkvin, höjd 9,5.
6 highball, höjd 13.
6 grogg, höjd 13.
3 tumlare, högsta höjd 7,4.
2 snaps, höjd 10.
4 selter, höjd 8.
4 mindre tumlare, höjd 6.
11 arom/likör, höjd 8,5 cm.
Nagg. Mindre slitage.
Bestående av:
Karaff med propp, höjd 24.
14 vitvinglas, 11,5.
12 starkvin, höjd 9,5.
6 highball, höjd 13.
6 grogg, höjd 13.
3 tumlare, högsta höjd 7,4.
2 snaps, höjd 10.
4 selter, höjd 8.
4 mindre tumlare, höjd 6.
11 arom/likör, höjd 8,5 cm.
Nagg. Mindre slitage.