ALLMOGEKUDDAR 3 st, 1900-talets första hälft.

154027. ALLMOGEKUDDAR 3 st, 1900-talets första hälft.

43x56 cm, 50x50 cm, 40x38 cm.

Bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

43x56 cm, 50x50 cm, 40x38 cm.

Bruksskick.

Antal besök: 1 977