SOFFGRUPP, 3 delar. Börge Mogensen för Fredericia Stolefabrik, Danmark.

153904. SOFFGRUPP, 3 delar. Börge Mogensen för Fredericia Stolefabrik, Danmark.

1 soffa modellnr 2213 och 2 fåtöljer modellnr 2207. Klädda i svart läder, benavslut i trä. Soffans längd 220 cm.

Slitage, klädsel med skador, dynor med extra skumgummi.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 2 613