PARTI KERAMIK, 10 delar, bla. Rörstrand och Gustavsberg.

15388. PARTI KERAMIK, 10 delar, bla. Rörstrand och Gustavsberg.

Bruksslitage, enstaka nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage, enstaka nagg.

Antal besök: 564