BAROMETER och KLOCKA, Pilot Marine, 1900/2000-tal.

1538750. BAROMETER och KLOCKA, Pilot Marine, 1900/2000-tal.

Monterade på träplatta.
Klocka och barometer, diameter ca 15 cm.
Träplattans mått 35 x 20 cm.

Smärre bruksslitage. Ej funktionstestade. Ingen funktionsgaranti lämnas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Monterade på träplatta.
Träplattans mått 35 x 20 cm.

Antal besök: 1 083