BÄDDSOFFA, 1800-tal.

BÄDDSOFFA, 1800-tal.
153810. BÄDDSOFFA, 1800-tal.

Gråmålad. Randigt tyg. Längd ca 206, höjd 111.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!
153810. BÄDDSOFFA, 1800-tal.

Slitage.

Antal besök: 1 731