GLASFÖREMÅL, 16 st, bl.a. vas "Savuy" Alvar Aalto, Iittala.

153797. GLASFÖREMÅL, 16 st, bl.a. vas "Savuy" Alvar Aalto, Iittala.

Glasföremål 16 st, bl.a. vas Iittala o ljuslykta Orrefors.
Höjd 5-22 cm.

Bruksslitage, repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 5-22 cm.

Bruksslitage, repor.

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 1 365