DRAGSPEL, 2 st.

153795. DRAGSPEL, 2 st.

Ett märkt "Bel Canto Soloist", ett skyltmärkt "Made in German Democratic Republic".

Längd: 26 - 28 cm.

Bel Canto Soloist med omfattande slitage och skador.
Det andra dragspelet med bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!
153795. DRAGSPEL, 2 st.

Längd: 26 - 28 cm.

Antal besök: 3 196