BORDSLAMPA, Firma Svenskt tenn, modellnr 2583.

153770. BORDSLAMPA, Firma Svenskt tenn, modellnr 2583.

Fot i glas med mässingsdetaljer. total höjd ca 47,5 cm.

Slitage, skador på lampfästet.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 876