AMPELKUPA, koppar, jugend, tidigt 1900-tal.

153769. AMPELKUPA, koppar, jugend, tidigt 1900-tal.

Med dekor av bla päron. Ca 50 x 50 cm.

Slitage, bucklor, märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, bucklor, märken.

Antal besök: 658